Blog - svět dospělých

...když je něco dokonale řečeno, nevnímám potřebu něco jakože originálního vymýšlet. Tohle video je přesně ten případ :)

Před pár dny jedna malá holčička (2,5 roku) neustále opakovala jednu a tu samou větu: "Já umím." Ať se pustila do čehokoliv (chůze do schodů, malování či krájení ovoce), její věta začínala pokaždé stejně.

Očekávání

08.04.2023

Jestliže neustále plníme očekávání druhých, často nám pak nezbývá čas, energie a prostor pro to dělat/nedělat věci tak, jak chceme/cítíme my sami.

...pokud máš obavy z NEJISTOTY (= něco, kde jsi dosud nebyl), zkus se podívat na svou jistotu.
♡ Až se na ni podíváš, jak se Ti ona jistota líbí? Jak se v ní cítíš? Co Ti dává?

Dnes jsem cestou z práce jela autobusem a... byla tam dívka, která byla moc krásná a taky moc smutná. Během těch několika minut se naše pohledy mnohokrát potkaly a bylo to zvláštní, protože obvykle (vlastně jen velmi výjimečně) s lidmi nenavazuji delší oční kontakt.

ESENCIE

19.02.2023

Jiří Ledvinka, Leo Prema - Duchovné dogmy vs SLOBODA

"Co když jsou ne-moc a obtíže každodenního života jen pouhou informací. Informací o tom, že člověk není v souladu sám se sebou?"

Jedná se o jedinečná spojení na úrovni Srdce a na úrovni Duše. Spřízněnými dušemi jsou lidé, se kterými vnímáte od samého počátku absolutní soulad (i když na začátku třeba přesně ani nechápete úplně PROČ, i když se chvílemi soulad jako absolutní jevit nemusí). To, že jste potkali svou spřízněnou duši poznáte, pocítíte vlastně velmi snadno - i přes...