Reference

"Ešte raz vďaka za milý empatický prístup, ochotu. A zároveň profesionalitu. Odporúčam."

A. L.


"Verunko, jsem moc ráda, že jsi se nadchla a patřičně zviditelnila se svými kvalitami. Znám Tě nějakou dobu a vím, že jsi člověk, který nedělá nic bez rozmyslu. Máš ráda děti a dokážeš se velmi citlivě nacítit do jejich nepopsané duše a dát jim vše, co potřebují poznat, procítit, pochopit... jsi velmi empatická.

Naše společné rozbory různých situací týkajících se dětských kolektivů byly opravdu přínosem nejen pro nás dvě, ale i pro naše poslání.

Věřím, že rodiče, kteří budou potřebovat poradit, pohlídat...... budou velmi spokojení.

Nemohu si odpustit tento citát:

Titul neznamená, že jsi nejchytřejší, ukazuje to, že ses uměl učit, jak s tím naložíš v dalších fázích života, se ukáže, zda jsi uspěl.

Držím Ti pěsti a přeji, abys své poslání i nadále šířila s láskou ve prospěch všech.

Jsi opravdu člověk, který léčí svou přítomností."

Hana Janderková

paní učitelka MŠ

"Ahoj Veru, chtěla bych ti poděkovat za vše, co jsi pro mě a mého syna udělala. Za tvůj komplexní přístup. Ať už to byla práce ve školce, kde jsi mému synovi byla výbornou a obětavou asistentkou, tak přístupem ke mně jako matce. Vážím si Tvé obětavé práce a vím, že to nebylo vždy lehké. Vážím si Tvého opravdu individuálního přístupu, který můj syn potřeboval. Děkuji Ti za rady a nápady, které nás posouvaly dál. Oceňuji, že jsi s ním individuálně procvičovala a plnila úkoly, že jsi mu byla oporou a spojencem při komunikaci a seznamování se s ostatními. Ráda a často se inspiruji tvými nápady a náměty na tvoření, které s dětmi doma zkoušíme. A hlavně - pokaždé, když jsem o sobě pochybovala nebo řešila nějaký "velký" problém, nasměrovala jsi mě tím správným směrem. Děkuji Ti za vše. Jen více takovýchto lidí, jako jsi ty."

Jiřina

maminka 3 dětí

"Se slečnou Veronikou jsme se domluvili na hlídání nejmladšího syna a byli jsme spokojeni celá rodina.

Verunka je moc milá, přátelská, vnímavá, nápaditá a s dětmi to prostě "umí". Nebyli jsme ale překvapeni, protože starší syn ji už znal ze školky a moc pěkně o ní mluvil a vždy se na ni těšil. Teta Verča rychle zapadla do denního režimu naší rodiny a neměla nejmenší problém s hlídání všech čtyř dětí v případě potřeby. Se synem hodně tvořila, malovala, stavěla a hrála hry. Zajímala se i o pohádky, která má rád a připravovala materiály. Ještě teď si občas večer před spaním vzpomene a ptá se, jestli přijde teta Véča. 😊 Nebylo to jen hlídání, ale hezky strávený a smysluplně využitý čas.

Byla s ní dobrá komunikace a vždy chodila přesně na čas. Ještě jednou moc děkuji."

K. Holáňová

maminka 4 dětí

"S Verčou jsme spolupracovaly asi půl roku (škoda že tak krátce), hlídala hlavně čtyřletého syna. Měl ji moc rád, společný čas si užíval hlavně proto, že pro něj Verča vymýšlela program přesně podle jeho zájmu i aktuální nálady. Byla vždycky dopředu připravena, ale dokázala i improvizovat, když se zrovna nepotkali s tím, co chtěl dělat syn. Protože to bylo moc fajn, domluvily jsme se pak s Verčou, že to občas zkusí i s mladším, ročním synem. Uskutečnilo se sice jen pár hlidani, ale opět za spokojenosti všech zúčastněných. Co musím vyzdvihnout, tak Verčinu empatii, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost naladit se na dítě. Kvůli jejímu stěhování jsme bohužel spolupráci přerušily, lituji toho, ale zároveň tak skvělou chůvu přeji dalším rodičům a jejich dětem!"

Hanka Kolečkářová

maminka 2 synů

"Veru, díky za tvoji FB skupinu. Často z ní čerpám inspiraci na tvoření a vyrábění s dětmi při mé práci chůvy. Také si tisknu tvé pracovní listy s různou tématikou. Je vidět, že jsme podobně naladěné. Stejně jako ty mám ráda knížky Marka Hermana a doporučuji je i rodičům na svých stránkách chůvy. Díky tobě jsem objevila videa na YouTube ,,Maminy s rozumem", kde Marek mluví na různá témata ohledně výchovy dětí. Líbí se mi také tvoje novinka Cesta-vědomím. Bezva nápad je okénko pro členy skupiny. I já jsem využila nabídku tvých služeb a dlouho jsme si telefonovaly - probraly spoustu věcí, mluvily jsme o mé práci, o životě a bylo to moc fajn. Pomáhat lidem ať už jakoukoliv formou je skvělá věc. Děkuji za tvůj čas."

Radka

žena/máma/profesionální chůva

"Verča, je jako stvořená pro děti. Naslouchá jim a přitom je dokáže vést správným směrem. Je velmi empatická. Dokáže se velice rychle sblížit s dětmi a věnovat jim 100 % svého času s radostí a maximálním nasazením."

Evča

maminka tříleťáčka

"S Verunkou máme jen tu nejlepší zkušenost, syn si k ní okamžitě našel cestu, a to není dítě, které se kamarádí s každým. Líbí se mi na ní i přístup, jaký má celkově k dětem a bere každé dítě jako individuální osobnost, tak jako bychom je měli brát všichni. Syn byl v její přítomnosti vždycky veselý a spokojený a ptal se mě, kdy zase teta přijde. Jsem moc vděčná, že jsme se poznaly a věřím, že to nebylo naše poslední hlídání."

Peťa B.

maminka tříleťáčka

"Spolehlivá a velmi tvořivá žena. Dokáže děti pohlídat, zabavit a naučit. Děti ji mají rády a naše slečna se vždy na ni těší co budou zase tvořit. "

Markéta Čtvrtníčková

maminka 2 dětí/rodičovská dovolená

"No jsem v rozpacích z té poradenské činnosti. Upřímně si myslím, že na to musí člověk hooodně studovat nebo mít desítky let praxe u dětí, aby si tohle mohl dovolit dělat. Nebo taky silně rozvinutou intuici, to u tebe cítím já, ale cizí člověk tomu těžko může uvěřit bez certifikátů a praxe."

Jarka T.

maminka 3 dětí

"Veroniku můžu doporučit, je úžasná."

Martina J.

maminka, dnes už, 2 slečen


S láskou ~Veronika~
  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!