Jmenuji se Veronika a jsem...

  • průvodce osobního rozvoje, který pár let neexistoval a žil životy druhých, protože bylo jednodušší věnovat pozornost druhým a utéct tak od sebe sama a dál nemuset existovat/nebýt sama sebou a sama se sebou. 
  • jelikož se mi tato skutečnost začala postupem času a zcela logicky (no já tehdy nechápala "PROČ?") projevovat ve všech oblastech života (vztahy, práce, zdraví,...) a místy velmi, velmi intenzivně - začala jsem se postupně obracet dovnitř. Mnohé moje předchozí pokusy, kdy jsem se obracela ven, měly sice dopad na můj život, ovšem povětšinou jen na velmi krátký čas. Jenže já chtěla víc, ne jen něco zalátat... 
  • žena, která má schopnost komplexního vidění, vnímá věci v souvislostech, umí číst mezi řádky a dává jí obrovský smysl nacházet řešení tam, kde se zdají být situace a stavy neměnné. Baví mě zkoumat a posouvat hranice (nejen) v oblasti osobního rozvoje. Již řadu let se aktivně zajímám o celostní přístup, etikoterapii (hledání pravdy o sobě samém), rodové linie, vývojovou psychologii, psychosomatiku, hypersensitivitu/zvýšenou citlivost u lidí, homeopatii, mužsko-ženské principy,... a především ŽIVOT.
  • Sama jsem na cestě a osobně myslím, že cesta vědomím a cesta života nikdy nekončí. Domnívám se, že potenciál v každém z nás je nekonečný a vycházím z toho, že změna JE VŽDY MOŽNÁ. Stačí "jen" znovu-napojit se na sebe sama, protože pak přichází odpovědi.


Co je posláním průvodce osobního rozvoje?


...abyste mě/ani nikoho jiného nepotřebovali. 


Celé "kouzlo" tkví v tom, že šťastným nás nic a nikdo jiný trvale neučiní, to můžeme pouze my sami. Stejně tak jako žít plnohodnotný, naplněný, tvořivý a smysluplný život. V rámci průvodcovství mohu jít část cesty s Vámi a podpořit Vás k návratu k SOBĚ SAMÝM (přičemž každý z nás je jedinečný, stejně jako naše cesty) - do svého středu/srdce/do souladu s duší/jakkoliv to nazvete. Pokud jsme U SEBE/SAMI SEBOU ve své autenticitě, začne se tato skutečnost prolínat do všech oblastí našeho života (práce, vztahy, zdraví,...) a také začneme vnímat změnu uvnitř sebe sama.


Není potřeba se měnit...

Jediné, co je potřeba,
je vrátit se k sobě samému