Jmenuji se Veronika a...

  • dětmi a jejich světu se věnuji přibližně 16 let (soukromé hlídání, učitelka v MŠ, asistentka pedagoga v MŠ i ZŠ, hlavní vedoucí na příměstských táborech, vychovatelka v dětské skupině, průvodkyně v zábavním parku pro děti i dospělé, doučování, pomoc při výběru povolání, pomoc rodinám v rámci tzv. bludných kruhů aj.
  • po předchozí domluvě se taktéž věnuji průvodcovství ve světě dospělých, protože velmi dobře vím, jaké to je, když jsme opakovaně vybízeni životem začít se obracet dovnitř

Co vnímám jako poslání průvodce?


...abyste mě/ani nikoho jiného nepotřebovali a když, tak už jen výhledově a občas. 


Celé "kouzlo" tkví v tom, že šťastným nás nic a nikdo jiný trvale neudělá. Stejně tak je to s životem - plnohodnotný, naplněný, tvořivý a smysluplný život můžeme žít pouze v roli tvůrce.

V rámci průvodcovství mohu jít část cesty s Vámi a podpořit Vás k návratu k SOBĚ SAMÝM (přičemž každý z nás je jedinečný, stejně jako naše cesty) - do svého středu/srdce/do souladu s duší/jakkoliv to nazvete. Pokud jsme U SEBE/SAMI SEBOU ve své autenticitě, začne se tato skutečnost prolínat do všech oblastí našeho života (práce, vztahy, zdraví,...) a také začneme vnímat změnu uvnitř sebe sama. Váš život se začne proměňovat. 


Není potřeba se měnit...

Jediné, co je potřeba,
je vrátit se k sobě samému

Není důležité, kým jsme se stali.
Podstatné je, kým ve skutečnosti jsme...


S láskou ~Veronika~
  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!