Jmenuji se Veronika a...

  • V současné chvíli se věnuji již 3. rokem studiu České školy klasické a postklasické homeopatie, což je holistická metoda, která pracuje s uvolňováním psychických a fyzických problémů/obtíží/nemocí z těla ven a nahlíží na jedince jako na celek (tj. vnímá jej nejen jako fyzické tělo, ale také jako duši a zohledňuje prostředí, ve kterém se jedinec nachází).
  • Co se dětí týče... dětem a jejich světu se věnuji přibližně 15 let.

  • Jsem žena, která má schopnost komplexního vidění, vnímá věci v souvislostech a dává jí obrovský smysl pomáhat a nacházet řešení tam, kde se zdají být situace a stavy neměnné. Již řadu let se aktivně zajímám o celostní přístup, rodinný systém, rodové linie, vývojovou psychologii, psychosomatiku, hypersensitivitu/zvýšenou citlivost u lidí, vnitřní dítě v nás, mužsko-ženské principy,... 

  • Ať už se situace zdají býti jakékoliv (a že se někdy mohou jevit jako bezvýchodné a neměnné)

    VŽDY MÁME MOŽNOST VOLBY; VŽDY JE MOŽNOST VĚCI (Z)MĚNIT

  • ...jediné, co je potřeba, je připustit, že zdrojem jakékoliv změny jsme MY SAMI.

  • ... protože realita na úrovni hmoty (aneb to, co žiji/co se mi děje v životě) je odrazem souladu či nesouladu s naší duší a srdcem. 

  • ...protože to, co žiji uvnitř, to žiji venku (vztahy, práce, situace, které mi chodí, mysl,...).


Není potřeba se měnit.
Jediné, co je potřeba
(pakliže chceme zažít soulad duše-srdce-fyzično),
je vrátit se k sobě samému.

~ VK ~ 

V případě zájmu Vám mohu poskytnout náhled na věci a životní situace z trochu jiného úhlu, být oporou ve chvílích, kdy si to život, stav, situace (jakkoliv to nazveme) vyžádá. Společně můžeme nacházet odpovědi na otázky, které máme každý z nás v sobě. 

S láskou
-Veronika-

* ke každému dítěti/dospívajícímu/rodinnému systému/jednotlivci vždy přistupuji individuálně, protože cesty každého z nás jsou jedinečné a neopakovatelné. Univerzální rady u mne, prosím, nehledejte... děkuji.