Jmenuji se Veronika a...

  • V současné chvíli se věnuji již 2. rokem studiu České školy klasické a postklasické homeopatie, což je holistická metoda, která pracuje s uvolňováním psychických a fyzických problémů/obtíží/nemocí z těla ven a nahlíží na jedince jako na celek (tj. vnímá jej nejen jako fyzické tělo, ale také jako duši a zohledňuje prostředí, ve kterém se jedinec nachází).
  • Co se dětí týče... Dětem a jejich světu se věnuji přibližně 15 let.

  • Jsem žena, která má schopnost komplexního vidění, vnímá věci v souvislostech a dává jí obrovský smysl pomáhat a nacházet řešení tam, kde se zdají být situace a stavy neměnné. Již řadu le se aktivně zajímám o rodinný systém, psychosomatiku, interakci mezi fyzickým tělem, duší a srdcem atd.

  • Dokáži Vám poskytnout, v případě zájmu, náhled na věci a životní situace z trochu jiného úhlu, být vrbou, oporou ve chvílích, kdy si to život, stav, situace (jakkoliv to nazveme) vyžádá.


  • ... protože VŽDY MÁME MOŽNOST VOLBY; protože VŽDY JE MOŽNOST VĚCI (Z)MĚNIT

  • Jsem také bytost, která se neustále učí (a myslím, že proces učení je v našem životě dost možná nekonečný), zajímá se o celostní přístup, propojení těla, duše a srdce, psychosomatiku, hypersensitivitu u dětí, vývojovou psychologii, bytí v přítomném okamžiku, napojení na sebe sama, rovnováhu a harmonii, vnitřní dítě v nás, rodinný systém a rodové linie, vlivy vnějšího prostředí na náš vnitřní svět, homeopatii,...
  • Čerpám z podnětů vnějšího i vnitřního světa všedních dní a na mé cestě a při práci mě doprovází (mimo rodiny, přátel a blízkých lidí aneb Každý jeden člověk, situace, událost v našem životě přichází z nějakého důvodu) např. Marek Herman, J. Chudlíková, Jan Vojáček, Jaroslav Dušek, Monika Hasalová, M. Ruiz, O. Fischerová, J. Dispenza a další.


V případě zájmu budu ráda oporou/průvodkyní/prostředníkem, který Vás podpoří na Vaší cestě.

-VK-


* ke každému dítěti/dospívajícímu/rodinnému systému/jednotlivci vždy přistupuji individuálně, protože cesty každého z nás jsou jedinečné a neopakovatelné.