Blog - svět dětí

Oblékání dítěte do kolektivu někdo nemusí vnímat jako téma k rozepisování. Nicméně já osobně vnímám oblečení pro děti jako něco, co může zásadním způsobem ovlivňovat jejich náladu, komfort, pohyb, schopnost se soustředit a cítit se dobře.

Výběr dětské obuvi před začátkem nového školního roku je u mnohých rodičů dětí předškolního věku velkým tématem. Aby také ne, když je vhodnost či nevhodnost obuvi důležitá pro postavení nohy, klenbu, držení těla, pohodlí dítěte a také má vliv na rozvoj samostatnosti v rámci sebeobsluhy dítěte.

Letní prázdniny jsou v plném proudu a mnoho z Vás jistě řeší otázku: "Co s sebou pro první setkání se s předškolním zařízením?" nebo "Vím, co mám koupit, ale nevím, podle čeho se při výběru rozhodovat." Oba tyto směry otázek jsou zcela pochopitelné při vstupu do nového a dosud neprobádaného prostředí.

Fotografie příliš často nepořizuji... občas (když nezapomenu), tak si zdokumentuji připravené věci pro společný čas s dítětem. Výtvory dětí zveřejňuji po předchozí domluvě s rodiči.