Okénka (nejen) pro maminky

Okénka (nejen) pro maminky jsou určena všem, kteří mají zájem společně růst a posouvat se. Jsou určena pro všechny, jež cítí a vnímají potřebu vykročit ze zajetých kolejí, streotypů či začarovaných kruhů. Jsou určena pro všechny z Vás, kteří máte zájem rozšířit si obzory, hledáte náhled s odstupem na životní situaci/stav, ve kterém se nacházíte delší čas nebo máte-li prostě "jen" zájem si s někým popovídat.

  • máte zájem společně růst?
  • chcete vystoupit ze začarovaného kruhu a hledáte oporu?
  • potřebujete se pohnout z místa?
  • chcete si s někým popovídat?
  • toužíte být alespoň na chvíli v rámci dne plně v přítomném okamžiku?
  • máte chuť na sobě pracovat?
  • vnímáte potřebu si připomenout, jaké je to být na chvíli zase sám sebou? 
  • potřebujete něco řešit nebo naopak aspoň na chvíli neřešit vůbec nic?

... v tom případě jste se na těchto stránkách nejspíš neocitli náhodou...

* V rámci využití služby "okénka" může jít také o podpůrné nasměrování či náhled v dané životní situaci, na kterou je člověk sám nebo se tak v dané situaci cítí, protože praxe neustále ukazuje, že velmi často i drobná změna či jedna věta, myšlenka mohou v životě člověka odstartovat mnoho dalších pozitivních změn.


SHRNUTÍ "Okénka (nejen) pro maminky:

NABÍZÍM 30 MINUT pro Vás, kdy si můžete zarezervovat (viz níže) svoje "okénko". V rámci okénka si můžeme společně povídat, můžeme zjemňovat, obrušovat, transformovat, řešit, neřešit,... můžeme vlastně cokoliv. Záleží jen na Vás, Vašich potřebách a pocitech.

* Pro všechny maminky, nastávající maminky, studenty, rodiče, budoucí rodiče, prarodiče je využití služby zdarma - jedinou podmínkou pro uskutečnění spojení (WhatsApp, Skype, telefonický hovor) je dobrá nálada a otevřená mysl.

* Prvních 30 minut spojení je zdarma. Potom se můžeme rozloučit nebo se nechat vést plynule dále. Záleží jen na Vás.

Těším se na setkání :)

-VK-


* Pro všechny mámy:

První dovedností MÁMY je/mělo by být:
OCHRÁNIT SAMA SEBE
....

Ptáte se PROČ? Přijde Vám to snad na první poslech sobecké?

Odpověď je velmi jednoduchá, PROTOŽE: "Z mámy čerpá celá rodina."

Dnešní svět je silně orientovaný na výkon, což je čistě svět mužské energie. Jenže my ženy jsme ženy... A jak říká pan Marek Herman - žena nemůže být tak trošku těhotná, žena dává do rodiny úplně všechno. Někdy dokonce má tendence se až obětovat či jít do sebedestrukce. I když je nám toto bližší než-li mužům, ztratit sebe sama/odpojit se/energii dávat a nenacházet si ani patnáct minut denně pro sebe/...

Všichni potřebujeme chvilky pro sebe. Všichni potřebujeme mít možnost být chvíli sami se sebou. Pro mámy je tato každodenní chvilka velmi, opravdu velmi důležitá, protože (připomínám zas a znovu) z mámy čerpá celá rodina!!

S láskou ~Veronika~
  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!