Otevřené srdce

20.12.2022

Jak se říká "všechno souvisí se vším"... no a z mých zkušeností a vnímání - otevřené versus zavřené srdce se v našem životě projevuje zcela zásadním způsobem...

Pokud Vás toto téma zajímá, více naleznete ve videu :)

S láskou a přáním (nejen) krásného úterního podvečera
-Veronika-

*"Mini rébus":
Co myslíte, že je hlavní motivací/cílem průvodce? 

(*odpověď, schválně, zda jste se trefili, o pár řádků níže) 

*************************************************...abyste mě/ani nikoho jiného nepotřebovali (protože Vy již dááávno máte všechno v sobě), abyste byli šťastní, což je (dle mého) možné, pokud JSTE SAMI SEBOU/SAMI U SEBE. #1 (pozn.: být sám u sebe je vlastně jedna z nejpřirozenějších věcí, nicméně již od narození jsme tak nějak vedeni spíše od sebe sama než-li podporováni v BYTÍ u sebe).

Celé "kouzlo" tkví v tom, že šťastným Vás nic a nikdo jiný trvale neučiní, to můžete pouze Vy sami. Stejně tak jako žít plnohodnotný, naplněný, tvořivý a smysluplný život. Já v rámci průvodcovství nic převratného vlastně nečiním, pouze lidi část jejich cesty doprovázím k nim samým (přičemž každý z nás je jedinečný, stejně jako naše cesty) - do svého středu/rovnováhy/srdce/do souladu s duší/jakkoliv to nazvete. No a tam, když tam jsme, to mění naši vnější realitu/3D svět. Takže pokud jsme U SEBE/SAMI SEBOU ve své autenticitě, můžeme to pak pozorovat ve všech oblastech našeho života zde (práce, vztahy, zdraví, to, jak se cítíme,...). Nicméně já tam nic moc opravdu nedělám, to děláte Vy (pokud tedy chcete) 

S láskou
-Veronika-

S láskou ~Veronika~
  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!