Spřízněné duše

03.02.2023

Jedná se o jedinečná spojení na úrovni Srdce a na úrovni Duše. Spřízněnými dušemi jsou lidé, se kterými vnímáte od samého počátku absolutní soulad (i když na začátku třeba přesně ani nechápete úplně PROČ, i když se chvílemi soulad jako absolutní jevit nemusí). To, že jste potkali svou spřízněnou duši poznáte, pocítíte vlastně velmi snadno - i přes minulost, otevřené rány a jizvy, přes všechny ty nánosy toho, čím ve skutečnosti jeden ani druhý nejste... se spřízněnou duší rostete, učíte se, zvedáte se. Ano, ve vztahu dvou spřízněných duší oba táhnou od samého počátku za jeden provaz a vztah, to něco mezi nimi, oba jedince táhne vzhůru a pozvedává. 

Spřízněné duše jsou lidé, se kterými je Vám prostě "jenom" dobře. Jsou to Duše, se kterými je Vám dobře, a to bez ohledu na... vlastně bez ohledu na cokoliv. Jsou to lidé, kde cítíte jakési zvláštní a jedinečné propojení. Čas a vzdálenost přitom v těchto vztazích nehrají žádnou roli. Spojení mezi Vámi je neměnné, nezáleží na tom, kde se zrovna ten druhý nachází a zda jste v daný moment s danou osobou v přímém kontaktu.

Jedná se o hluboká spojení a vztahy na této úrovni rozhodně nejsou povrchní. Ano, může tam být ještě něco trošku karmického nebo-li "k dočištění", nicméně tyto vztahy nejsou doprovázeny bojem či dramaty, naopak jsou to vztahy velmi plynulé, uvolněné a upřímné. S těmito Dušemi se jakoby přirozeně nemusíte vůbec o nic snažit, od samého počátku s nimi můžete prostě jenom být. S takovými lidmi nepřemýšlíte, zda něco můžete vyslovit či udělat, s těmito Dušemi zcela automaticky, přirozeně a bez přemýšlení... v jejich přítomnosti můžete prostě jenom být.

S láskou ~Veronika~
  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!